Sohbet Chat

Sohbet Chat


badoo sohbet

Merhaba arkadaşlar bugun size Sohbet sitelerinde nasil sohbet edilir, chat yapılır, Sohbet chat nedir Kısaca Anlatacagim..

Sohbet Chat Sitesi bulmak

Günümüz Dunyasının yükselen yildizi teknolojinin en ilersi internet Alemi..Ve icinde barındırdığı Yani Sanal dunyadan bahsedelim..Bu Sanal dünyada bir cok insan farklı farklı arayış içinde bulunurlar bunlarında en ön planda olanı Sohbet , Chat , Muhabet tarzi sitelerdir.Bu tarz bir siteye girebilmek ve sohbet edebilmek için Bir cok kullanıcımız Google yi aracı tutar. Google ye girdiklerinde Sohbet Araması yaparlar Veya Chat Ama bazıları bununlada kalmaz Kızlarla sohbet etmek istiyorum veya yakışıklı Baylarla Chat yapmak istiyorum gibi vs vs şeyler denerler ve Arama motorlarına yazarlar.. Buraya kadar herşey tamam çunki bunları yazdıkdan sonra karşınıza Elbetki Bi sürü chat sohbet sitesi çıkacaktır.

Siteye Girip Sohbet Etmek

Yukarıda anlattığımız şekilde oradaki linklerden birine tıkladıktan sonra Muhtemelen  Sohbet üzerine Bir siteye giriş sağlayacaksınızdır.Siteye Girdikten sonra Sağ yada sol veya ortada mutlaka Sohbete Bağlan Butonu göreceksiniz..

Buraya kadarda herşey tamam.. Şimdi yapacağınız şey Nickiniz Veya Rumuz der O kutucuga nicki girdikten Sonra alt kutucukda Şifreniz diyecektir.. O kısmı doldurmanız için nickinizin şifreli olması gerekmektedir.Eğer şifreniz yok ise boş bırakıp bağlana tıklıyorsunuz ve Sohbet ortamına giriyorsunuz.. Bir Selamla başlar hersey Iyi sohbetler dileriz.. 😉

 

YORUMLAR

Mesela ben suanda buraya girdiğimde yukarıdaki sohbet kutucuğunu görüyorum deneyeceğim ☺️

Denemek Sevaptir 🙂

güzel bir yazı olmuş. yüreğine sağlık admin.

Teşekkür ederiz..

Açıklayıcı ve güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler sayın admin 🙂

Teşekkür ederim Azelya hanım 🙂

Teşekkürler buraya takılmak isterim

Merhaba yazilari okudum sanirim yenisiniz

Yukarıdaki yere nick yazip sohbete bağlan dememiz yeterlimi

sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet